Roletai

roletai_vegas_classic_03Renkantis, kuo uždengti turimus langus iš vidaus, vis dažniau žmonės renkasi roletus. Jie labai gerai atlieka užuolaidų funkciją, leidžia susikurti norimą privatumą bei reguliuoti saulės spindulių patekimą į patalpą.

Roletai, kaip dekoro priemonė, padeda sujungti į visumą visas kambaryje esančias detalias (sienas, grindis, lubas, baldus), tačiau nevaidina lemiamo vaidmens ir neužgožia viso kambario. Dažną jų pasirinkimą įtakoja ir jų plati spalvų gama. Galima rinktis aklinus (nepermatomus) arba permatomus audinius, kurie savo ruožtu paįvairinti įvairiais raštais, vienspalvius arba dryžuotus. Kalbant apie medžiagas, rinkoje jie siūlomi iš poliesterio, lino ar medvilnės.

Pasirinkimą lemia jų montavimo paprastumas, kuris lyginant su užuolaidų pakabinimu, tikrai yra nesudėtingas. Montuoti roletus galima tiek prie plastikinio lango, tiek prie medinio. Jie tvirtinami prie sienos virš lango, prie lango rėmo, prie lubų, taip pat kuo puikiausiai tinka ir stogo langams. Šiuo metu naudojami įvairios paskirties patalpose – nuo virtuvės iki miegamojo ar vonios. Net išrankiausias vartotojas rinkoje gali rasti sau tinkamą produktą, kuris atitinka jo keliamus reikalavimus kokybei ir kainai.

Valdyti juos taip pat nėra sudėtinga. Norint pakelti ar nuleisti medžiagą yra naudojama grandinėlė. Pastarąją traukiant, medžiaga išvyniojama arba suvyniojama, taip pat yra galimybė ją užfiksuoti norimame aukštyje. Jie gali būti valdomi spyruokliniu būdu, kada medžiaga automatiškai susisuka ant vamzdžio. Pageidaujant montuojamas ir elektrinis valdymas, dėka kurio medžiagos pakėlimas ir nuleidimas vyksta variklio pagalba jį valdant klavišiniu jungikliu arba distanciniu.

Kalbant apie bendrus privalumus reikėtų išskirti: aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą, lengvą montavimą ir valdymą, patikimą apsaugą nuo tiesioginių spindulių, platų pritaikomumą, didelį spalvų ir raštų pasirinkimą, lengvą audinio keitimą.

uab.tobera@gmail.com
+370 657 67960