Aluprof MB-60

Aliumininiai langai, durys dažniausiai parenkami kai reikia tvirtų konstrukcijų (didelių matmenų langams), todėl labiausiai sutinkami pramoniniuose objektuose. Tačiau net naujausi aliumininiai langai šilumos išsaugojimo savybėmis nusileidžia mediniams ar plastikiniams langams. Aliumininiai langai atsiperka savo ypatingai ilgu eksploataciniu laikotarpiu, kuris trunka apie 80 metų.
Aliumininių langų privalumai:

  • Langų konstrukcija labai tvirta, leidžia įrengti didelių gabaritų langus;
  • Labai ilgaamžiški, eksploatacinis laikotarpis yra apie 80 metų;
  • Modernus ir solidus įvaizdis.

„MB-60“ – tai šiuolaikinė aliumininių profilių sistema,tinkama naudoti tose išorinėse pastato konstrukcijose, kurioms reikia geresnės šilumos ir garso izoliacijos: įvairių tipų languose, duryse, tambūruose, vitrinose, erdvinėse konstrukcijose ir kt. Šios sistemos montuojami elementai gali būti derinami su langų ir durų sistemų „MB-45“ bei „MB-70“ elementais, priskiriamais tai pačiai medžiagų grupei. Profilių sistema „MB-60“ leidžia gaminti nuo įsilaužimų apsaugotas langų ir durų sistemas, taip pat įvairių tipų langus, pavyzdžiui, langus su paslėpta varčia (sistemos atmaina „MB-60US“), ant horizontalios ir vertikalios ašies besisukančius langus (sistemos atmaina „MB-60 Pivot“ arba „MB-60 Industrial“) arba langus su plieną imituojančiais profiliais, tinkamus seniems pastatams modernizuoti.

Sistemos struktūra sudaryta iš trijų kamerų profilių. Staktos gylis – 60 mm., varčios – 69 mm Durų stakta ir varčia po 60 mm. Panašūs gyliai, uždarius langą suteikia vienos plokštumos įspūdį. Taip pat yra galimybė profilį išlenkti. Galima projektuoti įvairių tipų arkas ir jų struktūras.

aliuminiai langai mb 60aliuminiai langai durys mb 60

uab.tobera@gmail.com
+370 657 67960